Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пологи на телебаченні. ТСН віднайшла дівчину, яка народилася в новорічну ніч 20 років тому

Раніше до пологових будинків не пускали навіть родичів породіль.

Уже понад 20 років ТСН плекає традицію - навідуватись до народжених у перші хвилини нового року. Навіть відшукали дівчину, яку відеооператор Іван Павлович знімав два десятиліття тому - для нього це були одні з найщемкіших моментів у роботі.

1998-го він був першим оператором, кому дозволили знімати пологи.

Для українського телебачення 1990-х років ці кадри стали революційними. Лікар та акушер, які потрапили в об'єктив, досі працюють у тому пологовому будинку.

Заходити до пологової зали стороннім людям 1998-го було категорично заборонено. Оператору "1+1" дозволили знімати як виняток.

Тоді в Катерини Бондар народилася донька Анастасія – вагою 3100 і зростом 52 см. Після довгих пошуків ТСН її таки знайшла.

"Мене не знайшли в капусті, мене не приніс лелека, мене по телевізору показували", - сміється Анастасія.

Вона родинна легенда - Насті завжди розповідали, про знімання, але вона ніколи не вірила, бо у батьків не було відеопідтвердження. Тепер є. Кадри свого народження Настя побачила вперше.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Ірини Маркевич.

ВідеоДіти під ялинку. ТСН відвідала народжених в перші хвилини нового року

Вже понад 20 років ТСН плекає традицію - навідуватись до народжених у перші хвилини нового року. Ми навіть відшукали дівчину, яку наш відеооператор Іван Павлович знімав два десятиліття тому. Для нього це були одні з найзворушливіших моментів у роботі. Які нині діти, що у перші хвилини після народження потрапили в об'єктив ТСН, Ірина Маркевич розповість.

Діти під ялинку. ТСН відвідала народжених в перші хвилини нового року

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції