Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полоненим морякам у Москві допомагають кримські активісти і небайдужі росіяни

Українцям передали найнеобхідніше в СІЗО.

У Москві кримські татари сьогодні привезли на власних машинах і передали у СІЗО Лефортова, де утримують українських моряків, продукти та одяг, гроші на які минулого тижня збирала чи не вся Україна, йдеться в ТСН.16.45.

Як з’ясувалось, одному бранцю можна передати не більше 30 кілограмів, але татари привезли більше, тож решту відправили в слідчий ізолятор поштою. Домогтися зустрічі із нашими бранцями намагається український омбудсмен Людмила Денісова. Вона має провести перемови з російською уповноваженою з прав людини Тетяною Москальковою. Вимагатиме, аби її допустили до екіпажів українських кораблів "Яни Капу", "Бердянськ" та "Нікополь".

ВідеоУкраїнський омбудсмен домагається зустрічі із полоненими українськими моряками

У Москві кримські татари привезли на власних машинах і передали у СІЗО Лефортово продукти та одяг, гроші, на які минулого тижня збирала чи не вся Україна. Домогтися зустрічі із нашими бранцями намагається український омбудсмен Людмила Денісова. Вона має провести перемови з російською уповноваженою з прав людини Тетяною Москальковою.

Український омбудсмен домагається зустрічі із полоненими українськими моряками

У Москві зараз усі двадцять четверо, захоплені минулої неділі росіянами в Чорному морі. Трьох поранених утримують у "Матроській тиші". Решту - у "Лефортові". До хлопців не пускають ані адвокатів, ані українських консулів.

Кримські активісти, які зараз у Москві, кажуть, що їм допомогають і небайдужі росіяни.   

Залиште свій коментар

Вибір редакції