Польові командири вийшли на Майдан

Сьогодні чотири колишніх польових командира Майдану Микола Томенко, Юрій Луценко, Тарас Стецьків і Володимир Філенко зібралися на головній площі столиці з нагоди четвертої річниці Помаранчевої революції.

Луценко зазначив, що Майдан став ключовою подією в історії України, коли народ виступив проти фальсифікацій і брехні. За його словами, попри те, що сьогодні дехто з політиків намагається спотворити ідеї Майдану, так чи інакше він змінив Україну.

"Єдине, щоб я зробив би сьогодні, якби той Майдан відбувався, я б так само гаряче боровся за Майдан, але, можливо, частіше кричав би Україна замість окремих прізвищ", - зауважив Луценко.

У свою чергу Томенко зазначив, що сьогоднішня дата – "це не дата приходу Ющенка на Майдан, а дата приходу людей на Майдан".

майдан
(Фото: mpravda.com)
При цьому Луценко додав, що президент Ющенко тоді не вірив в Майдан, а більше вірив у кулуарні домовленості.

У свою чергу Філенко зауважив, що Україна "здобула в 1991 році незалежність, а не демократію, а Майдан зробив для України демократію. Ніхто не знає, в якій би країні ми були б зараз, коли не було б Майдану". При цьому він підкреслив, що "Майдан спрацював в першу чергу завдяки людям. Ми сьогодні, якщо й вип’ємо чарку, то за рядового революції". 

Водночас Стецьків зазначив, що за великим рахунком, "Майдан завоював свободу, поборов страх".

Луценко від імені всіх чотирьох колишніх польових командирів, звертаючись до рядових учасників Помаранчевої революції, подякував їм за участь в тих подіях, зауваживши при цьому, що "Майдан був, і ніхто у нас його не вкраде, тож вітаємо українців з черговою перемогою".

Слід зазначити, що на Майдані Незалежності неподалік від монументу Незалежності розміщено невелику фотовиставку з фотографіями подій Помаранчевої революції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: