Половина українців рада Чорноморському флоту в Криму

Згідно з опитуваннями, майже 50% українців позитивно ставляться до продовження перебування ЧФ РФ у Криму на 25 років і стільки ж позитивно оцінюють діяльність Януковича.

Українці в цілому прихильно поставилися до домовленості України і Росії про продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ у Криму на 25 років.

Про це свідчать результати національного щомісячного дослідження Омнібус (Omnibus), проведеного компанією TNS в Україні.

Згідно опитування, 49,8% українців позитивно ставляться до підписання закону про перебування ЧФ РФ у Криму.

26,4% респондентів ставляться як позитивно, так і негативно (50 на 50), і тільки 23,8% респондентів - негативно.

Зокрема, на запитання "Що Ви думаєте про домовленості України і Росії про продовження терміну перебування Чорноморського флоту в Криму на 25 років?" 38% респондентів відповіли, що це - "реальний партнерський крок двох країн назустріч один одному".

"Зустрічний кроком за домовленість по зниженню ціни на газ" назвали цю угоду 21% опитаних. 19% переконані, що це "допоможе в соціально-економічному розвитку Севастополя", "гарантом безпеки" ЧФ РФ назвали 16% респондентів.

Тільки 13% опитаних українців висловили переконання в тому, що продовження терміну перебування ЧФ РФ "ставить під загрозу державний суверенітет України". "Повним свавіллям" і "здачею" Криму назвали таку угоду 9% і 8% відповідно.

Також, згідно з даними опитування, 49,9% українців позитивно оцінюють діяльність президента Віктора Януковича і нового уряду України, 25,9% - як позитивно, так і негативно (50 на 50). 19,3% опитаних висловили негативне ставлення до діяльності влади, 4,8% - вагалися з відповіддю.

Опитування проводилося з 10 по 17 травня, опитано 1200 респондентів у віці 16-75 років. Опитування проводиться методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" на дому у респондентів. Похибка вибірки не перевищує 3%.

TNS в Україні - представник світового лідера в галузі маркетингових досліджень "на замовлення". Україна є однією з 75 країн, де працює TNS.

Нагадаємо, що 4 липня Україна відзначала День Військово-Морських сил. У цей день Командування Чорноморського флоту Росії висловило надію, що в нових умовах і політичному кліматі відносини України і РФ будуть міцніти і розвиватися, а Севастополь назавжди залишиться центром активної взаємодії ЧФ РФ і ВМС України.

Читайте також:

Янукович зрівняє зарплати моряків ВМС і Чорноморського флоту

Україна й РФ вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну

Янукович пообіцяв збільшити з 1 жовтня зарплату офіцерів ВМС України

Янукович у Севастополі вручав кортики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: