Половина українців вважає українсько-російські відносини гарними

43,9% й 44,7% опитаних громадян України відповіли, що в цілому позитивно ставляться відповідно до Медведєва й Путіна.

 50% громадян України, опитаних у рамках соціологічного дослідження, вважають українсько-російські відносини в цілому гарними й добросусідськими. Про це свідчать результати дослідження компанії Research&Branding Group.

Респондентам було задане питання, як вони оцінюють українсько-російські міждержавні відносини.

33% опитаних відповіли, що вважають міждержавні відносини між двома країнами настільки гарними, наскільки й поганими, 13% - вважають їх у цілому напруженими, поганими, а 5% - не змогли відповісти на це питання.

Респондентам також було поставлено питання, як вони ставляться до президента Росії Дмитра Мєдвєдєва й прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна. 43,9% й 44,7% опитаних відповіли, що в цілому позитивно ставляться відповідно до Медведєва й Путіна, 39,3% й 36,4% - нейтрально, 14,3% й 16,4% - у цілому негативно. Не змогли дати відповідь 2,5% опитаних.

Дослідження проводилося з 1 по 10 лютого, у його рамках соціологи опитали 2 078 респондентів віком від 18 років, які проживають у всіх регіонах країни.

Нагадаємо, нещодавно екс-президент Леонід Кучма піддав критиці стан україно-російських відносин. Він констатував, що, незважаючи на зміну тону риторики на більш дружню, після приходу до влади президента Віктора Януковича за минулий рік не з'явилося нових проектів українсько-російського співробітництва.

Читайте також:

Міхалков знову заявив, що вважає Росію й Україну однією країною

Україна і Росія узгодили договір про "ядерне" СП

Нємцов: утиски українців в Росії - це ганьба

Янукович: Україна та Росія за рік збільшили товарообіг у 3 рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: