Половина українців шукають роботу через побоювання, що їх звільнять

20% з тих, хто шукають роботу, на даний момент працюють, але бояться втратити роботу. 29% опитаних – хотіли б змінити місце роботи.

Серед тих, хто шукає роботу, тільки половина – безробітні, решта претендентів або бояться, що їх звільнять і шукають додатковий варіант, або хочуть поміняти місце роботи. Про це йдеться в опитуванні, представленому компанією Headhunter.

За даними рекрутерів, з 51% безробітних, які відправляють свої резюме на сайт, 39% не працюють, 12% працюють останні дні на своєму робочому місці.

20% з тих, хто зараз активні на ринку праці, на даний момент працюють, але бояться втратити роботу, оскільки в компанії ходять чутки про звільнення. 29% опитаних – працюють, але хотіли б змінити місце роботи.

Результати опитування показують, що побоювання співробітників про можливе звільнення часто перебільшені. Так, 46% претендентів вважають, що в їх компаніях можливі скорочення і лише 20% рекрутерів говорять про майбутні звільнення.

Опитування було проведено в лютому серед 3484 осіб.

Як повідомлялося в дослідженні компанії Ernst&Yang, п'ята частина українських компаній вдалися до скорочення персоналу в січні-лютому, більше половини компаній не змінила кадровий склад, а 12% продовжували набирати нових співробітників або планували збільшити штат.

За два місяці 2009 року тільки 3% компаній ухвалили рішення знизити зарплати, в той час, як 29% підвищили оклади своїх співробітників.

Державна служба зайнятості констатує деяку стабілізацію на ринку праці: в кінці січня поточного року зростання числа безробітних і скорочення кількості вакансій припинилися. Так, в січні в центри звернулося 157,5 тис. осіб, що на 129,3 тис. безробітних менше, ніж в грудні 2008 року. У лютому число звернень склало 103 тис., для порівняння в лютому 2008-го – 131,4 тис. осіб.

За даними директора Державної служби зайнятості Володимира Галицького, найвищий рівень безробіття фіксується в Полтавській, Вінницькій, Дніпропетровській і Донецькій областях.

Читайте також:

Зростання безробіття в Україні зупинилося

Уряд скорочує допомогу малозабезпеченим сім'ям

З 2000 року з України виїхали 1,5 млн. заробітчан

Кількість безробітних в Україні зростатиме і надалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: