Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полозов почав незалежне розслідування обставин загибелі ветеранки кримськотатарського руху Веджіє Кашки

Адвокат буде домагатися притягнення до відповідальності всіх причетних до її смерті.

Адвокат Микола Полозов почав незалежне розслідування обставин загибелі ветерана кримськотатарського національного руху Веджіє Кашки.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Він також додав, що буде домагатися притягнення до відповідальності всіх причетних до її смерті.

«На прохання родичів загиблої від рук російських силовиків ветерана кримськотатарського національного руху Веджіє Кашка, я починаю незалежне адвокатське розслідування обставин її загибелі і буду домагатися притягнення до відповідальності всіх причетних до її смерті», - зазначив він.

Сегодня я был в Белогорском районе Крыма. Посетил могилу погибшей Веджие Кашка. Эта героическая женщина всю свою жизнь п...

Опубліковано Николай Полозов 9 лютого 2018 р.

Полозов переконаний, що смерть Кашки не трагічна випадковість, а наслідок надмірного і непропорційного застосування до неї сили з боку тих російських силовиків, які здійснювали її незаконне затримання.

«Однак за її загибель ніхто відповідальності так і не поніс, мало того, не було навіть формальних спроб з боку російської влади провести розслідування», - зазначив адвокат.

Нагадаємо, 23 листопада в окупованому Криму померла ветеран національного руху Веджіє Кашка. Їй стало зле під час затримання кримськотатарських активістів, які нібито вимагали гроші у турка. 

ВідеоУ Криму поховали ветеранку кримськотатарського руху Веджіє Кашку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції