Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полозов закликав вітати Савченко з днем народження листами російською мовою

Адвокат української бранки розповів про покращення у її стані

Стан здоров'я незаконно ув'язненої в РФ українки Надії Савченко задовільний, вона повільно набирає вагу.

Про це 2 травня в ефірі телеканалу "112" заявив один з адвокатів Савченко Микола Полозов.

"Вона почувається задовільно. Але треба розуміти, що наслідки сухого голодування так просто подолати досить важко. Вона повільно набирає свою нормальну вагу", - зазначив Полозов.

За словами адвоката, терміни видачі Савченко Україні, як і інших політв'язнів, після того, як вона заповнила усі необхідні для екстрадиції документи, залежать від того, наскільки швидко російська влада зможе оформити необхідні документи та провести судове засідання.

"Має відбутися суд, який має вирішити, чи можна її видавати, чи ні. За великим рахунком, усе залежить від швидкості взаємодії між Мін'юстами - як РФ, так і України", - зазначив Полозов.

"За умови звичайної процедури - це займає від півроку до 2 років. У випадку Надії - сподіваюся, що усі ці бюрократичні процедури буде пришвидшено", - додав адвокат.

Також він нагадав, що 11 травня у Савченко день народження і закликав усіх небайдужих написати їй листа чи листівку.

"Адреса для листів - 346408, Ростовська область, м Новочеркаськ, вул. Українська, буд.1 ФКУ СІЗО-3 ГУФСІН Росії по Ростовській області. Савченко Надії Вікторівні", - зазначив Полозов.

Він уточнив, що писати краще російською мовою. "Якщо українською - цензура може затримати і Савченко ці листи побачить набагато пізніше", - пояснив адвокат.

Як відомо, Надію Савченко засуджено до 22 років за нібито вбивство російських журналістів. Мін'юст Росії заявив, що Савченко передали декларацію, необхідну для передачі її в Україну.

Адвокати українки припускали, що екстрадиція Савченко на Батьківщину відбудеться не раніше кінця літа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції