Польща була б дуже незадоволена Бандерою у назві аеропорту Львова

Посол Польщі в Україні зазначив, що справа навіть не в біографії Бандери, а в тому, що Україна і Польща не завершили історичні дискусії.

Польща негативно відреагує на присвоєння імені Степана Бандери львівському аеропорту.

Про це заявив посол Польщі в Україні Генрик Літвін в інтерв'ю "Українській правді".

Відповідаючи на питання, якою буде реакція Польщі на таку назву, посол зазначив: "Однозначно негативною".

"І тут немає, можливо, такого великого значення знання про біографію Бандери. Тут має значення те, що ми не закінчили історичної дискусії щодо польсько-українського конфлікту під час Другої світової війни. У нас є різні підходи. І все, що збільшує різницю підходів, може бути сприйняте негативно", - уточнив дипломат.

"Нам треба розмовляти ще досить довго, щоб краще зрозуміти одне одного. Так, ми розмовляємо про наші конфлікти в історії, і це дуже добре. Але це не значить, що підхід України та Польщі до історичних подій один і той же", - додав Літвін.

Як відомо, партія "Свобода" пропонує назвати аеропорт іменем Степана Бандери. Міський голова Львова Андрій Садовий притримується думки, що назва "Аеропорт ім. короля Данила Галицького" буде об'єднавчою для львів'ян.

Проте міський голова Львова Андрій Садовий запропонував уряду назвати львівський аеропорт іменем короля Данила. Рішення про присвоєння Державному підприємству Міжнародний аеропорт "Львів" чийогось імені приймається саме на рівні уряду.

Читайте також:

Мер Львова пов'язує назву аеропорта з іменем Данила Галицького

Львівський аеропорт хочуть назвати на честь Степана Бандери

Аеропорт Львова обмежить роботу

Рейси з аеропорту "Львів" перенесуть до Івано-Франківська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: