Польща обіцяє підтримувати Україну на шляху до Європи

Під час переговорів між міністрами закордонних справ Польщі та України було обіцяно активно підтримувати Україну в ступі до Євросоюзу.

Польща продовжить активно підтримувати Україну в прагненні пришвидшити процес підготовки угоди про асоціацію з ЄС. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в понеділок під час переговорів зі своїм українським колегою Костянтином Грищенко, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Міністри також обговорили актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема, допомогу, яку Україна надає Польщі у боротьбі з наслідками повені в південних районах країни.

Окремо керівники зовнішньополітичних відомств обмінялися думками щодо шляхів збільшення торгівлі між Україною та Польщею, що в минулому році скоротилася під впливом глобальної фінансово-економічної кризи.

У свою чергу, український міністр зазначив, що президент та уряд України розглядають розвиток українсько-польського діалогу в якості одного з пріоритетів своєї діяльності.

"Вбачаючи в цьому засіб задоволення потреб української економіки, реалізації інтересів мільйонів українських громадян, важливий фактор реалізації євроінтеграційного курсу української держави", - сказав Грищенко.

Читайте також:

У Варшаві провели віче за дотримання Конституції України

У Польщі назвали Україну васалом Росії

Українців найчастіше не пускають до Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: