Польща очікує, що Україна отримає безвізовий режим з ЄС швидше за Росію

У МЗС Польщі вважають, що українцям буде значно легше виконати деякі необхідні умови для скасування віз з ЄС, аніж росіянам.

Україна може отримати безвізовий режим з Європейським союзом раніше за Росію, вважають у МЗС Польщі.

"Як на мене, якби Україна дійсно взялася за роботу, то зможе набагато швидше поетапно просуватися вперед, наближаючись до запровадження безвізового режиму", - заявив уповноважений МЗС Польщі з питань "Східного партнерства" Анджей Цєшковський.

Він не став коментувати, чи отримає Україна план дій із запровадження безвізового режиму восени цього року, зауваживши лише, що українцям легше виконати деякі необхідні умови для скасування віз.

Зокрема, чиновник звернув увагу, що Україні легше буде облаштувати кордон зі своїми сусідами завдяки його меншій протяжності, ніж Росії.

Цєшковський також заявив, що Єврокомісія не пов'язує надання Україні плану дій із запровадження безвізового режиму з переговорами з даного питання з Росією, яка поставляє 20% необхідного європейцям газу.

Представник МЗС Польщі додав, що єврокомісар з питань розширення Євросоюзу Штефан Фюле зацікавлений у якнайшвидшому запровадженні плану дій задля скасування віз з Україною.

Нагадаємо, український уряд обіцяв запровадити безвізовий режим з ЄС до 2012 року. Натомість у Європі поки немає однозначного рішення з цього питання, оскільки, в уявленні європейців, українці без віз - це "нелегальна міграція та організована злочинність".

Читайте також:

В ЄС бояться української мафії

Уряд пообіцяв безвізовий режим з ЄС у 2012 році

Євросоюз відмовився вводити найближчим часом безвізовий режим з Росією

Київ "принципово" домагається спрощення візового режиму зі США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: