Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польща запропонувала новий формат зустрічей Україна-НАТО через блокування Угорщиною

Угорщина заблокувала зустріч Комісії Україна-НАТО.

Польща запропонувала змінити формат зустрічей Комісії Україна-НАТО для того, аби обходити блокування Угорщиною.

Відповідна заява прозвучала з вуст міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича, передає "Укрінформ" з посиланням на польське агентство.

"Можливо, ми знайдемо вихід, інший, менш формальний формат, щоб українці могли брати участь в цій дискусії", - заявив він під час зустрічі керівників МЗС країн-членів НАТО.

ВідеоНа зустрічі глав МЗС країн НАТО не буде українського представника через протест Угорщини

Саме сьогодні мала б відбутися комісія Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ. Але приїзд нашої делегації заблокувала Угорщина через мовні суперечки у сфері освіти. У кулуарах нині точаться жваві дискусії, чи можна через питання, яке ніяк не пов’язане з Альянсом, блокувати наші наміри стати захищеноювід агресора. ТСН вдалося про це запитати міністра МЗС Угорщини.

На зустрічі глав МЗС країн НАТО не буде українського представника через протест Угорщини

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн НАТО провели зустріч у Брюсселі, одним із ключових учасників котрої є раніше голова ЦРУ, а нині держсекретар США Майк Помпео. Цього дня очікувалася зустріч з українськими представниками у рамках Комісії Україна-НАТО, проте Угорщина заблокувала ініціативу через "образу" на мовну статтю закону про освіту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції