Польща і Німеччина попросили ЄС помирити Ющенка і Тимошенко

Європа не послухалася закликів президента України не втручатися в його відносини з Юлією Тимошенко.

Німеччина і Польща закликали Євросоюз допомогти Україні подолати внутрішньополітичну кризу.

Про це йдеться у спільному зверненні керівника МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра і міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського, яке вони озвучили сьогодні на засіданні Ради ЄС на рівні міністрі закордонних справ.

З такою пропозицією європейські політики виступають вперше, оскільки раніше вони називали політичні розбрати в Києві "внутрішньою справою України".

Німеччина і Польща пропонують ЄС взяти участь в примиренні Юлії Тимошенко і Віктора Ющенка, щоб створити умови для надання Україні "європейської економічної і фінансової допомоги" для запобігання колапсу національної економіки цієї країни.

Нагадаємо, 19 березня, перебуваючи у Брюсселі, Ющенко заявив, що питання його взаємин з прем’єром Юлією Тимошенко має вирішуватись в Україні.

"Відповідь на питання, як можна сьогодні консолідувати українську еліту і політичну владу, в Україні знаходиться, вибачте, не в Брюсселі – це українське домашнє завдання", - сказав Ющенко.

Він також додав, що між ним і Тимошенко немає особистих конфліктів, а політичні непорозуміння викликані конституційною реформою. Також він попросив європейців не висловлювати "принизливі" рекомендації щодо того, якими повинні бути його стосунки з прем'єром.

"Я би не хотів, щоб відносини президента і прем’єра малювалися у таких фарбах – що це люди, які конфліктують, що це люди, які не здатні зреалізувати ті чи інші плани. Це не так. І я б не хотів, щоб десь у Європі давали поради, що робити, це принизливо. Крім української сторони, ці питання ніхто не вирішить", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко просить Європу не вказувати, як йому жити з Тимошенко, бо це принизливо

СП: Тимошенко приховує від Ющенка і народу реальний стан економіки

Ющенко не дозволить Тимошенко регулювати імпорт

Тимошенко проігнорувала засідання РНБО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: