Неможливе - можливо: Росію покликали в НАТО

На думку глави польського МЗС, приєднання Росії до НАТО призвело б до демократизації країни.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський висловився за вступ Росії до Північноатлантичного альянсу.

"Ми потребуємо Росії для того, щоб вирішувати європейські та глобальні проблеми, тому я вважаю, що вступ Росії до НАТО був би правильним", - заявив польський міністр.

За його словами, приєднання Росії до НАТО призвело б, зокрема, до демократизації країни і до того, що армію контролювали б політики.

"Завдяки цьому російські генерали перестали б врешті-решт використовувати загрози як важіль зовнішньої політики", - підкреслив Сікорський.

Міністр розглядається як один з кандидатів на пост Генерального секретаря НАТО. Не дивлячись на політичні спори, його кандидатуру підтримують як коаліційні сили, так і представники польської опозиції.

Хоча шанси Сікорського на цей пост невеликі - США, Великобританія, Франція, Німеччина та ще низка держав Альянсу підтримують кандидатуру данського прем’єра Андерса Фога Расмуссена, проте польські дипломати посилено лобіюють кандидатуру Сікорського в країнах-членах НАТО.

Нагадаємо, 3-го та 4-го квітня в Страсбурзі, Келі та Баден-Бадені зберуться 28 державних й урядових лідерів, аби відзначити 60-ту річницю Північноатлантичного альянсу. Саме на ювілейному саміті НАТО обиратиме собі нового чільника.

Читайте також:

В Чорногорії перемогли прихильники НАТО

Український посол у Москві: ми розберемося з НАТО без Росії

Україна просить у США натовський фрегат

Меркель прагне визначити межі НАТО. Але Україні дає шанс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: