Польща відловила втричі більше українських нелегалів

Українці лідирують у списку незаконних емігрантів до Польщі.

Польська прикордонна служба в минулому році затримала близько 3 тисячі громадян України, які нелегально намагались в’їхати до Польщі. Це майже утричі більше показників 2007 року.

За даними польських прикордонників, українці становили 50% від загальної кількості затриманих в минулому році іноземців за спробу нелегального в’їзду чи нелегальне перебування в країні.

Друге місце за кількістю затриманих нелегалів займає Словаччина, при цьому їх кількість у 6 разів менша.

Польські прикордонники в минулому році затримали близько 300 росіян, майже 270 молдаван, близько 250 білорусів, понад 200 литовців, близько 200 в’єтнамців, більше 150 чеченців та трохи більше 100 чехів.

Громадян інших країн (із ста в списку) затримали від 1 до кількох десятків.

За даними статистики, понад 2,3 тисяч українців було затримано в пунктах пропуску на українсько-польському кордоні, що майже в 5 разів більше показників 2007 року.

За даними прикордонників, українців у більшості випадків затримують в пунктах пропуску у разі, якщо вони не мають відповідних документів або намагаються попасти до Польщі з фальшивими паперами.

Решту затримали в польсько-німецькому прикордонні (близько 300) та польсько-чеському (майже 140) та в самій Польщі (80).

Як повідомлялося, за даними ООН, громадяни Іраку, Сомалі та Росії лідирують в списках прохачів притулку за кордоном. Минулого року за політичним притулком звернулося 20,5 тисяч росіян.

Читайте також:

Більше всього біженців тікають з Росії, Іраку та Сомалі

На Закарпатті затримали чеченських нелегалів

Ліванські нелегали намагалися втекти з Ілічівського порту

Незаконні мігранти можуть врятувати економіку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: