Польща ввела додаткові візові умови

Польща ввела 6 грудня нові вимоги щодо наявності грошей для іноземців, котрі в'їжджають у країну.

Про це сказано в розпорядженні Міністерства закордонних справ і адміністрації Польщі від 30 жовтня.

Відповідно до розпорядження, у разі наміру перебувати в Польщі до 3 днів необхідно мати у своєму розпорядженні суму, яка дорівнює 300 злотим (близько 120 доларів), для покриття витрат на проживання, харчування й транспорт.

Польща - Україна
У разі відсутності медичної страховки або офіційного запрошення потрібно додатково мати 300 злотих на кожен день перебування на покриття витрат на лікування.

При більш тривалому відвідуванні Польщі необхідно мати з розрахунку на щодня 100 злотих (близько 40 доларів) на витрати, пов'язані з перебуванням, і 300 злотих на лікування (якщо немає страховки або запрошення).

Відповідно до повідомлення генерального консульства Польщі в Києві, з 29 вересня 2003 року діяли різні ставки залежно від віку іноземця.

Зокрема, особам, яким виповнилося 16 років, для в'їзду в країну не більше ніж на 3 дні треба було мати принаймні 300 злотих.

Молодші цього віку могли перетнути кордон, маючи 150 злотих (20 доларів).

Збережено ставки, що діяли раніше, для учасників спортивних заходів, молодіжних обмінів, осіб, котрі відвідують Польщу з метою лікування в санаторних комплексах, і для тих, у кого оплачене перебування в країні.

Відповідно до нового порядку, студенти й науковці, які бажають вчитися або брати участь у дослідженнях у Польщі, повинні при в'їзді мати 1600 злотих (640 доларів) на перші 2 місяці перебування й на кожен день по 300 злотих на лікування у разі відсутності страховки або запрошення. У разі, якщо навчання або тренінги проходять на платній основі, необхідно надати довідку про їх оплату за рік або за весь курс (якщо менш року) або надати відповідну суму.

Звільнені від зобов'язання підтверджувати наявність фінансів особи, які відвідують Польщу в рамках відповідних міжнародних договорів, у тому числі про малий прикордонний рух; за запрошенням органів польської влади, можуть не підтверджувати наявність фінансів особи з робочими візами, в'їзними візами для одержання права перебування в країні.

Наявність коштів можна підтвердити кредитними картками, листом з банку з печаткою й підписом. Підтвердженням наявності коштів на перебування в країні може бути оригінал офіційного запрошення.

Як повідомлялося, Польща із грудня ввела нові правила видачі віз для українців у зв'язку із вступом країни в Шенгенську зону з 21 грудня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: