Польща залишається важливою для України

МЗС України сподівається на співпрацю з новим польським урядом.

Андрій Дещиця
Архів
Речник МЗС України Андрій Дещиця.
Україна сподівається на співпрацю з новим урядом Польщі, який буде створено в результаті дострокових парламентських виборів. 

Про це сказав сьогодні, 23 жовтня, на брифінгу речник МЗС України Андрій Дещиця.
 
"Україна приділяє важливу увагу подальшому розвитку відносин стратегічного партнерства з Республікою Польща та вірить, що співпраця з новим урядом, який буде створено внаслідок дострокових парламентських виборів у цій державі, здійснюватиметься на традиційних засадах дружби і добросусідства між нашими державами та матиме вагомі практичні результати", - сказав він.
 
Дещиця наголосив, що Україна вдячна Польщі за незмінну підтримку і сприяння у реалізації курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію. 

"Віримо, що подальше втілення європейського вибору України відповідає інтересам не лише українсько-польського стратегічного партнерства, але й загалом європейської політики", - додав він.
 
За словами Дещиці, в Україні переконані, що тісна взаємовигідна співпраця з Польщею є надійною основою та гарантією стабільності, безпеки і процвітання об’єднаної Європи. 

Нагадаємо, за попередніми результатами парламентських виборів у Польщі 21 жовтня, партія “Громадянська платформа” Дональда Туска отримала 41,39% голосів виборців. На другому місці - правляча консервативна партія ”Право і справедливість” з 32,16% голосів, третю позицію займає виборчий блок ”Ліві і демократи” - 13,20%. 

До парламенту також пройшла Польська селянська партія, яка є ще одним членом Європейської народної партії, набравши 8,93% голосів виборців.

ВідеоМЗС України про співпрацю з Польщею (ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: