Польські депутати посміялися з українських "кнопкодавів"

Поляки, побачивши, як голосують наші обранці, дуже тішилися. Вони заявили, що у Польщі за подібний злочин була б прокуратура, суд і такий депутат пішов би з парламенту і на все життя втратив би можливість балотуватися.

Депутат польського Сейму в разі неособистого голосування втрачає мандат і більше не може бути обраний у парламент. Про це заявив сенатор польського Сейму Лукаш Адгарович, коментуючи ситуацію з українськими "кнопкодавами".

Перед цим журналісти спостерігали, як парламентська делегація Польщі з гостьової ложі Верховної ради тішилася з процесу голосування українськими депутатами, знімаючи цей процес на телефони та фотоапарати.

Як відомо, у Верховній раді існує практика, коли один депутат голосує за кількох своїх колег, які не присутні на засіданні парламенту.

Адгарович заявив, що у Польщі подібних речей не відбувається після єдиного скандалу, що трапився 10 років тому.

"У нас це вважається шахрайством. І у нас такий закон, що за подібний злочин була б прокуратура, суд, кримінальний вирок і він би (такий депутат) пішов би з парламенту і на все життя втратив би можливість балотуватися", - зазначив він.

"У нас взагалі жодна людина, яка має за собою кримінальний вирок, не може потрапити до парламенту", - заявив польський депутат.

Відзначимо, що на думку членів ПР, голосувати кожному депутату лише за себе дуже складно.

Читайте також:

Депутати голосують за закони "по приколу"

Опозиція: 25 людей, які "голосували" за зміну Конституції, взагалі не було в залі

Ахметова назвали найбільшим "привидом" у ВР

ВідеоРегіонали готові легалізувати "кнопкодавів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: