Польські експерти: Тимошенко використовує епідемію грипу задля рейтингу

Центр східних досліджень у Варшаві вважає, що Тимошенко спеціально спровокувала паніку від епідемії грипу в Україні, щоб відволікти людей від недоліків роботи уряду.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко боротьбу з епідемією грипу використовує для відволікання уваги суспільства від недоліків у своїй роботі.

Про це йдеться в аналізі Центру східних досліджень (OSW, Варшава).

"Прем’єр Юлія Тимошенко намагається використати боротьбу з епідемією у своїй виборчій кампанії, відвертаючи увагу від відповідальності свого уряду за численні недопрацювання, зокрема, за критичний стан бюджету держави", - зазначається у документі.

Польські експерти також зауважили, що український уряд цього року перебрав на себе обов’язки місцевих органів влади, які у попередні роки займалися контролем епідемічної ситуації, й своєю інформаційною політикою спровокував паніку серед населення.

За оцінками польських аналітиків, кількість захворювань на ГРВІ та грип за останні два тижні відповідають показникам минулих років, а наявність нового вірусу грипу A/H1N1 підтверджено лише у кількох хворих.

"Незважаючи на це, інформація про виявлення в Україні цього вірусу, оголошена в рамках інформаційної кампанії уряду, стала причиною паніки в Україні", - переконані польські експерти.

Нагадаємо, 30 жовтня МОЗ оголосило епідемію грипу в Україні.

Кількість жертв хвороби, за даними МОЗ, досягла 109 людей. Всього на грип та ГРВІ захворіли більше 750 тисяч людей.

За офіційною інформацією, на свинячий грип A/H1N1 захворіли 32 українці, з них 14 померли. Два смертельних випадки від свинячого грипу зареєстровано в Києві.

За даними МОЗ, епідемія грипу швидко пошириться територією України та призведе до значної кількості летальних випадків.

Начальник департаменту здоров'я та медико-біологічного захисту МНС Олексій Громазін заявив, що 60% населення України в 2009-2010 роках перехворіють на свинячий грип A/H1N1.

Читайте також:

Тимошенко заперечує, що має щеплення від свинячого грипу

У Києві та 4 областях оголошено карантин через епідемію грипу

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

Офіційно: від свинячого грипу померли 13 українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: