Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польські прикордонники назвали причину черг на кордоні з Україною

На кордоні з Україною функціонує вісім наземних пунктів.

Головною причиною черг на кордоні із Україною польські прикордонники називають авто українських власників на польській реєстрації, які кожні п'ять днів мають перетнути кордон.

Про це повідомляє Прикордонна служби Польщі, - пише Укрінформ.

"На кордоні з Україною функціонує вісім наземних пунктів, але прикордонний рух не розкладається рівномірно на всі пункти з огляду на фатальну дорожню інфраструктуру з українського боку. Значна інтенсивність прикордонного руху, а відтак й утворення черг генерується громадянами України, які мають автомобілі, що зареєстровані за межами України", - інформують польські прикордонники.

Митний кодекс України накладає на них обов'язок виїжджати за межі України автомобілем раз на п'ять днів.

У Польщі було зареєстровано понад 60 тис. автомобілів, співвласниками яких були громадяни України. Лише ці автомобілі можуть створювати близько 4,5 млн перетинів кордону, тобто більше половини всього руху легкових автомобілів на кордоні з Україною.

Також на черги на кордоні впливають також ускладнення прикордонного руху.

Нагадаємо, що 11 червня розпочне функціонувати безвізовий режим між Україною та ЄС. За оцінками польської сторони, інтенсивність руху на польсько-українському кордоні зросте на 10%. Очікується, що побільшає кількість відмов на в'їзд до Польщі.

Додамо, що, за словами президента України Петра Порошенка, наразі щодоби до введення безвізового режиму через пункти пропуску на західному кордоні переміщується близько 30 тисяч легкових автомобілів, близько трьох тисяч вантажних автомобілів, 450 автобусів і три тисячі залізничних вагонів. Крім того, майже 100 тисяч щодоби перетинають державний кордон.

Відео В перший місяць дії безвізу всі українські консульства працюватимуть у посиленому режимі

Залиште свій коментар

Вибір редакції