Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польські прикордонники затримали мікроавтобус "Укрпошти" з контрабандою: подробиці інциденту

Мікроавтобус безперешкодно перетнув українську митницю.

У пункті пропуску Медика прикордонники затримали мікроавтобус "Iveco", який належить "Укрпошті" з контрабандою сигарет.

Це підтвердив Facebook голова Львівської митниці Левко Прокіпчук.

За словами Прокіпчука, польські прикордонники знайшли в мікроавтобусі 592 блоки з сигаретами. Голова митниці також переконує, що розпочне розслідування аби з'ясувати, як контрабанда залишилася непоміченою українськими митниками.

"Зі своєї сторони, з метою встановлення обставин, пов’язаних із здійсненням посадовими особами Львівської митниці митних формальностей щодо транспортного засобу марки "Iveco" та його пропуску через кордон призначив тематичну перевірку. Відомо, що аналогічне розслідування проводить Укрпошта. Чи здійснює відповідну перевірку органи прикордонної служби, мені невідомо. Також скеровано клопотання до митних органів Республіки Польщі з допомогою у проведенні перевірки, а саме з’ясування способів виявлення відповідного порушення (скануючі системи, оперативна інформація тощо)", - зазначив він.

контрабанда Укрпошти
ТСН

Інформація про інцидент з кур'єрним мікроавтобусом "Укрпошти" з'явилася ще 5 січня. Користувач Іван Спринський опублікував на своїй сторінці у Facebook відео та фото затримання, проте до 9 січня реакції з офіційних джерел не було.

Підтвердив також факт затримання директор "Укрпошти" Ігор Смілянський та повідомив про початок службового розслідування.

"Ведемо розслідування. Сподіваюся, швидко закінчимо і всіх винних покараємо", - написав Смілянський.

контрабанда Укрпошти

В "Укрпошті" зробили офіційну заяву щодо інциденту. Поштовий оператор повідомив, що опломбовані міжнародні відправлення прямували за транзитним логістичним маршрутом Київ – Львів – Жешув (Польща), а далі повинні були відправитися літаком до Нью-Йорка (США).

"Під час догляду службового автомобіля АТ "Укрпошта" працівники митного посту Medyka Polska (Польща) виявили блоки з цигарками, які пересилались у міжнародних поштових відправленнях з України до США та склали протокол про порушення митних правил. "Укрпошта" проводить службове розслідування щодо вказаних фактів", - зазначили в прес-службі та запевнили, що інформацію про інцидент вже передали до Служби безпеки України та ДФС.

Нагадаємо, наприкінці грудня прикордонники затримали львів'янина, який "заправив" авто бурштином. Він намагався вивезти одразу 20 кілограмів необробленого бурштину у паливному баку до Польщі.

ВідеоЛьвів'янин намагався вивезти до Польщі 20 кілограмів необробленого бурштину у паливному баку

Чоловіка зупинили на пункті пропуску "Грушів". Побачивши прикордонників, чоловік почав помітно нервувати, тож його "Фольксваген" вирішили перевірити ретельніше. У салоні та обшивці авто нічого не знайшли, натомість у 60-літровому бензобаку плавали поліетиленові пакети із необробленим бурштином. 

Львів'янин намагався вивезти до Польщі 20 кілограмів необробленого бурштину у паливному баку

Залиште свій коментар

Вибір редакції