Польські спостерігачі місії CIS EMO прогнозують жорсткий виборчий процес на Донбасі

Iнтерес до голосування на Донбасі проявляють також колеги з місії ОБСЄ і інші спостерігачі, що може протидіяти намірам фальсифікацій на початковій стадії.

Члени польської делегацій спостерігачів місії CIS EMO прогнозують украй жорсткий виборчий процес і отримують інформацію про проблеми в роботі з реєстрами виборців.

Про це заявив Томаш ВИВІВ спостерігач місії CIS EMO у Луганську.
 

«Наша місія навмисно вибрала Донбас для своєї роботи, пам'ятаючи про рівень фальсифікацій 2004 року. І вже в перший же день ми переконалися, що є всі підстави вважати, що виборчий процес тут буде вкрай складним і навіть жорстким. Зокрема до нас доходить інформація про труднощі доступу до реєстру виборців. Також ми фіксуємо продовження передвиборної агітації у вже заборонений час».
 

На думку Сильвестра Хруща інтерес до голосування на Донбасі проявляють також колеги з місії ОБСЄ і інші спостерігачі, що може протидіяти намірам фальсифікацій на початковій стадії. «Ми щиро розраховуємо на те, що і наша активність і активність колег з інших місій, зокрема ОБСЄ, мінімізують рівень фальсифікацій вже на початковій стадії.

У той же час варто відзначити серйозні упущення в підготовчому етапі виборів і, зокрема, найбільш незрозумілими для нас є питання голосування на дому, роботи спостерігачів та формування списків виборців»

Читайте також:

На Луганщині голова і секретар виборчкому підробляли протоколи

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Чутки зі штабів: Тимошенко влаштує на себе замах, а Янукович помре і воскресне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: