Польські візи видаватимуть у дві зміни

Перед Генеральним консульством Польщі у Львові від сьогодні візи у консульстві будуть видавати у дві зміни.

З метою вирішення проблем із великими чергами перед Генеральним консульством Польщі у Львові від сьогодні візи у консульстві будуть видавати у дві зміни. Про це офіційно повідомив Генеральний консул у Львові В’єслав Осуховський.

Як повідомив Генеральний консул польській агенції ПАП, "нова система дозволить видавати навіть 2100 віз щодня (зараз консульство видає близько 1800 віз), проте не вирішить проблеми з чергами перед консульством”. На думку Генконсула, для вирішення цієї проблеми треба збільшити видачу віз до 3 тисяч на день.

В’єслав Осуховський також зазначив, що у зв’язку із звинуваченнями в корупції, які з’являються в ЗМІ, Генеральне консульство Польщі у Львові посилює порядок видачі віх для організованих груп, бізнесменів та журналістів.

"Ці групи повинні будуть тепер вказувати, що їдуть до Польщі зі службовою метою. Тому будемо вимагати підтверджуючі листи, запрошення та документи, які вказують, що дана особа працює у фірмі, яка співпрацює із польськими партнерами", - додав Осуховський.

За його словами, ситуація також може покращитися, якщо за півтора роки закінчиться будівництво нового Консульства Польщі у Львові. "Проте роботи Консульству додасться, оскільки після входження Польщі до Шенгенської зони будуть обслуговувати також українців, які матимуть намір їхати до інших країн Європейського Союзу", - зауважив В’єслав Осуховський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: