Польські журналісти вибачилися перед українками під звуки гімну

Дата публікації
Перегляди
3669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Польські журналісти вибачилися перед українками під звуки гімну

Польські журналісти вибачилися перед українками / Фото: East News

Журналісти вибачалися протягом 2 хвилин польською, англійською, російською і французькою мовами.

Один з польських журналістів, які образливо висловились на адресу українок, вибачився перед ними в ефірі радіостанції Eska Rock.

Вибачення польською, англійською, російською і французькою мовами під звуки національного гімну України від імені радіостанції та працівників програми Poranny WF вимовив журналіст Міхал Фігурскій, пише УНІАН.

"Прагнемо висловити своє глибоке співчуття з приводу наших висловлювань щодо українських жінок", - почав він свою коротку заяву.

Журналіст зазначив, що він разом з Кубою Воєвудським, своїми висловлюваннями не хотіли образити українок, а втілилися в образ вигаданих людей, які нібито були дуже засмучені через погані результати гри збірної Польщі з футболу і заздрили успіхам збірної України на Євро-2012.

"Особисто вважаємо, що українські жінки мають виняткову красу, яка викликає у нас подив і повагу, що стосується також інших ваших представників прекрасної і братської, нам полякам, нації. Просимо у вас вибачення і висловлюємо повагу", - сказав Фігурскій.

Нагадаємо, низка організацій та приватних осіб подали заяву до прокуратури щодо двох польських журналістів Куба Воєвудський та Міхал Фігурський, які в ефірі радіостанції Eska Rock 12 червня дозволили собі непристойні жарти про українок.

Зокрема Воєвудський заявив, що після матчу Україна - Швеція "вигнав свою українку" (маючи на увазі хатню робітницю, - ред.). Фігурський на це заявив, що зі злості не заплатить грошей "своїй українці", та додав: "Скажу тобі, що якби моя була хоча б трохи симпатичніша, то я би її ще зґвалтував".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3669
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація