Польський уряд звинуватили у декларативній проукраїнській політиці

Декларована сприятлива українській євроінтеграції політика польського уряду "не перекладається на конкретні справи".

Польський уряд веде ілюзорну східну політику й не підтримує належним чином інтеграцію свого найбільшого безпосереднього сусіда – Україну - до Європейського Союзу.

Таку думку висловив глава делегації Європейського парламенту у справах України Павел Коваль.

"Як на мене, уряд веде ілюзорну закордонну східну політику. Зокрема, ми занедбуємо, Україну та її старання вступити до ЄС", - сказав він 28 грудня в ефірі радіостанції TOK FM.

Коваль, котрий працював віце-міністром закордонних справ в польському уряді нині опозиційної партії "Право і справедливість", заявив, що декларована сприятлива українській євроінтеграції політика польського уряду "не перекладається на конкретні справи".

"Нам треба задуматися, який польський інтерес – аби ми не виявилися останньою країною на Сході. Мусимо сприяти Україні, а тут уряд є малодинамічний”" - сказав він.

Нинішній уряд сформовано ліберальною партією "Громадянська платформа", яка серед гасел на парламентських виборах восени 2007 року проголошувала необхідність поліпшення відносин з Росією.

Водночас партія декларувала підтримку євроінтеграційних прагнень України.

Правоцентристська "Право і справедливість", котра керувала Польщею з 2005 по 2007 рік, в міжнародній політиці вела більш агресивну антиросійську риторику й - на думку деяких оглядачів - активніше намагалась залучити Україну до ЄС.

Читайте також:

На польсько-українському кордоні вишикувались багатокілометрові черги

Прем'єра Польщі вимагають відправити під трибунал за газову угоду з Росією

Польща депортує до Грузії біженців, які захопили потяг

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: