Польським послом в Київ поїде дипломат, який вивчав історію України

Варшава визначилася із новим послом в Україні. Ним стане історик Генрік Литвин, який захистив дисертацію на тему "Наплив польської шляхти в Україну".

Новим послом Польщі в Україні стане чинний заступник міністра закордонних справ країни Генрік Литвин.

За даними польських дипломатичних кіл, Варшава вже повідомила Києву про кандидатуру нового посла і чекає від української сторони на агреман, тобто згоду на кандидатуру дипломата.

Генрік Литвин є істориком, доктором гуманітарних наук Варшавського університету. У 1988 році він захистив докторську дисертацію на тему "Наплив польської шляхти в Україну в 1569-1648 роках".

Кар'єру дипломата він розпочав у 1991 році. За ці роки Литвин працював в польських дипломатичних і консульських представництвах у Львові, Римі, Москві, був послом Польщі в Білорусі.

Заступником міністра закордонних справ Польщі він став у травні 2010 року після трагічної загибелі в авіакатастрофі під Смоленськом свого попередника Анджея Кремера.

Генрік Литвин замінить на посаді посла Польщі в Україні Яцека Ключковського, який завершив дипломатичну роботу в Україну в жовтні минулого року.

Читайте також:

Польща спростила працевлаштування українців

Польща відтворить трагічний політ Ту-154 на реальному літаку

Для Києва економічні зв'язки з Білоруссю важливіші, ніж бойкот ЄС

Польські візи для українців подешевшають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: