Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Польський роботодавець вивіз на зупинку українку, у якої стався інсульт, і викликав поліцію

Роботодавець наказав жінці не зізнаватися, що вони знайомі.

У Польщі місцевий роботодавець помітив, що в українки погіршилося самопочуття, однак не викликав їй швидку, а відвіз на автобусну зупинку і зателефонував до поліції.

Про це повідомляє "Польське радіо".

Зазначається, що українка Оксана нелегально працювала у Великопольському воєводстві на пакуванні овочів. На початку січня жінці стало погано, згодом виявилося, що в неї був інсульт. Однак її роботодавець замість викликати медиків, відвіз її на автобусну зупинку і викликав поліцію.

"Замість того, щоб завезти жінку до лікарні, він привіз її на автобусну зупинку, поклав там на лавку і зателефонував на номер 112 з інформацією, що на зупинці лежить п’яна жінка", - йдеться у повідомленні.

Коли на місце приїхали поліція зі швидкою, роботодавець наказав жінці не зізнаватися, що вони знайомі.

ВідеоПольща змінює правила працевлаштування іноземців

Повідомляється, що жінка вижила, але її стан є важким і вимагає лікування та реабілітації. Тому консул України у Познані Вітольд Горовський оголосив акцію допомоги українці. Він теж поскаржився на роботодавця до поліції.

"Як виявилося, Оксана працювала у цього роботодавця нелегально, а після всього, що з нею сталося, він навіть не запропонував допомоги", - прокоментував Горовський ситуацію.

Проти роботодавця відкрито слідство у справі ненадання допомоги і нараження жінки на втрату здоров’я.

Нагадаємо, що раніше лучанка Альона Романенко стверджувала, що на заробітках у Польщі втратила руку через нещасний випадок на роботі - у пральні в Любоні біля міста Познань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції