Полтавчанин, який намагався з'їсти бюлетень, повернувся на дільницю вдруге

Чоловік пояснив, що планував вранці влаштувати "акцію протесту", проте значна кількість спожитого ним алкоголю завадила чоловікові виявити свою громадянську позицію.

50-річний полтавчанин Ігор Кундіренко, який сьогодні вранці у нетверезому стані прийшов на виборчу дільницю і намагався з’їсти свій бюлетень, по обіді знову повернувся на дільницю №15 (виборчий округ № 146), "бо подумав, що забув проголосувати".

"Я був трохи нетверезий. Прийшов проголосувати. Потім забувся і знову прийшов. Зараз уже нормально все. Отверезів", - пояснив чоловік своє повернення.

Горе-виборець говорить, що перед голосуванням випив на дні народження друга. Потім придумав влаштувати на дільниці акцію протесту.

"Це моє, лічне", - заявив чоловік. - "Хотів показати, що я проти обох кандидатів. Буває люблю випити, але нема такого українця, щоб не пив".

Про те, що зжував бюлетень Кундіренко не шкодує.

"Жалію тільки, що треба це було трєзвим робити. Треба було більше, щоб людей побачило", - розмірковує полтавчанин.

Кундіренко раніше працював слюсарем у товаристві сліпих. Має дружину та сина. Дружина на цих виборах працює членом дільничної комісії.

Пережований протокол члени дільничної комісії заховали у файл. Склали протокол про його псування. Полтавські міліціонери притягли Кундіренка до адміністративної відповідальності за хуліганські дії та появу в нетверезому стані.

Як повідомлялося, сьогодні, 7 лютого, Кундіренко у нетверезому стані попросив членів дільничної комісії заповнити за нього виборчий бюлетень через те, що боїться "не туди поставити галочку". 

Після відмови, чоловік почав нецензурно лаятися, та намагався з'їсти свій бюлетень.

Читайте також:

У Полтаві нетверезий виборець з’їв власний бюлетень

БЮТ і ПР обмінялися звинуваченнями у провокація та порушеннях на дільницях

На дільниці на Прикарпатті знайдено мертвим представника Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: