Полтавська прокуратура знайшла зловживання обласних чиновників у сфері перевезень Актуально

Дата публікації
Перегляди
829
Полтавська прокуратура знайшла зловживання обласних чиновників у сфері перевезень

Полтавську ОДА просять навести лад із пасажирськими перевезеннями

Голову ОДА Валерія Головка вже повідомлено про порушення.

Прокуратура Полтавської області звернулася до Полтавської облдержадміністрації стосовно зловживань у сфері перевезень.

Про це йдеться у відповідному документі.

Так, прокуратура регіону повідомила голову Полтавської ОДА Валерія Головка про значні правопорушення, які сталися 4 листопада 2014 року під час проведення конкурсу на робочий орган конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за території області.

Останній конкурс на право бути робочим органом цього конкурсного комітету загального користування виграв Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, але за два тижні було проведено додаткове засідання конкурсного комітету під головуванням директора Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергія Марчишинця. За протоколом цього засідання, переможцем стало ТОВ "Полтаватранс", а попереднє рішення конкурсного комітету не скасували.

Сергій Марчишинець проводив засідання конкурсу

Таким чином, фактично було визначено два переможці – Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського та ТОВ "Полтаватранс". Однак, тендери серед перевізників проводить лише останній.

Враховуючи вищезгадані факти прокуратура області вважає незаконною діяльність робочого органу конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування та нелегітимність проведених конкурсів, на підставі чого було зроблено відповідне подання прокуратури.

"Слід наголосити, що конкурсним комітетом під час проведення засідання 20.11.2014 порушено пункти 1.6, 1.7, 2.4 Положення, якими визначено, що документи, які надійшли до організаційного комітету після встановленого строку, не розглядаються. Причиною допущених порушень є неспроможність відповідальних осіб облдержадміністрації організовувати конкурс відповідно до вимог законодавства. Зокрема, після оголошення конкурсу. Розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації №419 від 03.10.14, внесено зміни до Положення, а саме змінено перелік документів,, які претендентам необхідно було подати на конкурс. Вказане розпорядження набуло чинності 17.10.14 р.", - йдеться у заяві прокуратури.

Таким чином, термін подачі документів суб'єктами господарювання відповідно до змінених у ході проведення конкурсу умов становив 6 днів.

"Викладене суперечить пункту 1.6 Положення, норми якого передбачають, що заявки на участь у конкурсі та необхідні документи подаються до організаційного комітету протягом 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу. Враховуючи зазначене, Полтавською обласною державною адміністрацією при проведенні конкурсу допущені суттєві порушення вимог законодавства, існування яких ставить під сумнів легітимність діяльності робочого органу", - зазначили у відомстві.

Дата публікації
Перегляди
829
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація