Полтавських дошкільнят годували сумнівною їжею

Правоохоронці Полтави з'ясували, що у місцевих дитсадках упродовж двох років дошкільнят годували продуктами сумнівної якості.

У Полтаві розгорівся скандал пов'язаний з харчуванням у місцевих дитсадках. Правоохоронці з'ясували, що упродовж двох років полтавських дошкільнят годували продуктами сумнівної якості. Курячі стегенця взагалі не пройшли сертифікацію в Україні - були з американським маркуванням, та ще й тхнули гумою та бензином.

Молокопродукти, ковбасні вироби зберігали поряд з пально-мастильними матеріалами, із гумою зберігалися, запчастинами.

"Оптовий склад був вкрай незадовільний, були сліди атмосферних опадів, були сліди життєдіяльності мишоподібних гризунів. Вони відкрилися абсолютно без всіх наших погоджень", - сказала лікар Полтавської міської СЕС Наталя Катеринчук.

В ході перевірки правоохоронці встановили численні факти заміни постачальником якісних ковбасних виробів на дешеві 2-го сорту. Такі продукти, як яловичина, печінка, риба до деяких садочків не надходили по кілька місяців. Зрештою, постачальник взагалі наполіг на підвищенні закупівельних цін - відділи освіти пішли назустріч. Правоохоронці не виключають, в злочинній схемі могли бути задіяні й чиновники з відділів освіти.

Освітяни переконують, що вони і постачальник - чисті перед законом. А зміна умов тендеру щодо підвищення закупівельних цін цілком обґрунтована.

Нині порушена кримінальна справа, постачальника арештували, йому загрожує до 5 років ув'язнення. В ході розслідування правоохоронці обіцяють назвати ще коло осіб, причетних до привласнення майже півмільона бюджетних коштів.

Читайте також:

Хабарі в київських дитсадках зросли вдвічі

112 київських дитсадків віддали в оренду під офіси й ресторани

Тисяча киян з гаслами "Черновецького - геть!" взяла в облогу мерію

ВідеоУ Полтаві скандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: