Полтавських школярів виганяли зі стадіону під дулом автоматів

У Палтаві спалахнув скандал: після уроків стадіон від школярів охороняють зі зброєю в руках.

У Полтаві директор школи заборонив пускати дітей на стадіон після уроків – щоб не витоптували штучне покриття. Школярів зі спортмайданчика вигнила охоронці, лякаючи хлопчиків автоматами та пістолетами.

Батьки дітей обурені. Розповідають, що додому хлопці примчалися наляканими, молодші не спали після інциденту всю ніч.

"Мене найбільше обурює те, що на моїх дітей, які просто грають в футбол, приїжджають з автоматами, з пістолетами, ніби це якісь потенційні злочинці чи терористи, це наші діти, які просто грають в футбол на шкільному подвір'ї", - висловлює занепокоєння один з батьків, Станіслав Сердюченко.

А самі діти не розуміють, чому їм не можна грати на стадіоні у футбол, натомість директор бере гроші та пускає на поле дорослих чоловіків. За словами учнів, кожен гравець сплачує по 20 гривень, а приїжджає їх зазвичай 10 чоловіків.

Приватна охоронна фірма досі не прокоментувала дії своїх підлеглих. В обласному ж управлінні міліції кажуть: приватні охоронці взагалі не мали права носити зброю.

"Якщо була демонстрація, будь-яка демонстрація зброї і погрози на адресу дітей, то це є без сумніву протизаконним", - зазначив представник УМВС в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Нерідко приватні охоронні фірми задля солідності практикують використання муляжів або пневматичної зброї. Чим погрожували школярам цього разу - покаже перевірка. Після офіційного звернення батьків до міліції фірму навіть можуть позбавити ліцензії. Школярі ж прагнуть одного - щоб їх так більше не лякали.

Як у Полтаві звільняли стадіон від юних футболістів, брязкаючи зброєю, - дивіться подробиці у відео ТСН.

Читайте також:

В школах на сотні гривень виросли "добровільні внески"

Судимий депутат-регіонал побив селян бейсбольною бітою

В українських школах фізкультуру будуть вивчати в теорії

Двоє міліціонерів на службовій машині збили матір 5 дітей

ВідеоОзброєні охоронці залякали школярів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: