Полтавським безробітним запропонували прибирати обласні дороги

Таку пропозицію вже прийняли близько 300 охочих, які за два дні встигли причепурити кілька десятків кілометрів доріг.

На Полтавщині безробітним запропонували впорядковувати шляхи області. За підтримання чистоти й порядку на дорогах людям обіцяють зарплатню, підвезення до місця роботи та безкоштовний медогляд.

На таку пропозицію вже пристали близько 300 охочих, які за два дні встигли причепурити кілька десятків кілометрів доріг.

Від Котельви до Любки аж до кордону Сумської області - скрізь працюють бригади дорожних санітарів. Вони називають себе "котелевськими пилосмоктами".

Десанти людей в помаранчевих жилетах мігрують з одного кінця села до іншого. На десятьох - 30-кілометрова зона Котелевського району.

Шляховики задоволені: за латанням доріг, до узбіччь, зазвичай руки не доходили. Нині - покошено, побілено, прибрано, і все це - за якихось кілька днів.

В обласному центрі зайнятості кажуть, що для сільської місцевості розробили особливий графік громадських робіт.

"Роботи розпочинаються тоді, коли вже подоїли корів вдома, закінчили роботи по господарству, визначається обсяг, але перерва робиться така, щоб знову подоїти корів, зробити роботи по дому і працювати трішки пізніше", пояснила специфіку такої роботи директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

За кілька днів на впорядкування автошляхів Полтавщини обіцяють залучити до трьох тисяч безробітних.

Нагадаємо, київських безпритульних долучили до суспільно корисної праці: один з доброчинних фондів влаштував акцію для безхатченків зі збору сміття.

Безпритульних вивозили спецрейсом до столичних зон відпочинку. За кожен мішок зібраного сміття пообіцяли платити по 2 гривні.

Читайте також:

Німецьким безробітним запропонували прибирати за собаками

Київських безпритульних "організували" на збір сміття

У Києві на одну вакансію претендують 300 людей

ВідеоСезон зразкових узбіч оголосили на Полтавщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: