Полтавського чиновника, якого судять за розкрадання, підвищили на посаді

У Полтаві чиновники привласнили майже 500 тисяч гривень з бюджету міста і успішно працюють далі.

Полтавський суд слухає справу про розкрадання бюджетних грошей і постачання в дитячі садки Полтави неякісних продуктів харчування. Серед підсудних – комерсант, двоє його помічників і троє чиновників. Правда, всі вони продовжують працювати на своїх посадах, а одного із них навіть підвищили.

Головний міліціонер Полтавщини Михайло Кривошей заявив, що розслідування скандальної справи вже завершено ї оприлюднив її результати.

Ще 15 листопада минулого року обласна міліція оголосила про затримання полтавського комерсанта, який в 2008-2009 роках забезпечував дитячі садки Полтави продуктами. Правоохоронні органи звинуватили його в постачанні неякісних продуктів і антисанітарних умовах їх зберігання. Міліціонери також назвали чиновників, причетних до постачання неякісних продуктів і привласненні 491 тисячі гривень з бюджету міста. Керівнки управління і відділів освіти міста, без яких, бізнесмен не міг виграти тендер, тоді категорично відмовилися від причетності до авантюри комерсанта.

Як відомо, в Україні невпинно зростає рівень корупції. Лише в цьому році на хабарах "погоріли" високі посадові особи Черкаської, Київської, Тернопільської, Донецької та ряду інших областей


Читайте також:

В Україні кількість корупційних злочинів зросла на 60%

Після візиту донецького губернатора на ринок м'ясо подорожчало на 10 грн

Трансгенних продуктів в Україні стало на 30% більше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: