Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак розповів деталі передачі американської летальної зброї до України

Міністр подякував американській стороні за "надзвичайно своєчасне й правильне рішення" з приводу передачі летального озброєння  Україні.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що в питанні передачі американської летальної зброї в Україну досяг "повного розуміння" главою оборонного відомства США Джеймсом Меттісом.

Про це пише Укрінформ.

»»Ми розглянули всі питання, в тому числі питання, пов'язане з рішенням Сполучених Штатів про передачу (Україні – ред.) летальної зброї. Ми обговорили механізм, як це буде розвиватися, і є повне порозуміння в цьому", - зауважив глава українського оборонного відомства.

Міністр подякував американській стороні за "надзвичайно своєчасне й правильне рішення" з приводу передачі летального озброєння  Україні. Він назвав це "великим сигналом для України та сигналом для Росії, що Україна не залишилась сам-на-сам з агресією з боку РФ". Це також, за його словами, є сигналом для інших партнерів про необхідність допомагати і співпрацювати з Україною.

ВідеоБілий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

Державний департамент США затвердив комерційну ліцензію на експорт в Україну снайперських гвинтівок "Баррет", боєприпасів до них та необхідних деталей і аксесуарів вартістю 41,5 мільйонів доларів. Водночас, у документі нічого не йдеться про продаж важкого озброєння, зокрема, протитанкових систем "Джавелін", про постачання яких раніше просив український уряд.

Білий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

"Рішення (Сполучених Штатів – ред.) було своєчасним і правильним, і передача (зброї – ред.) буде здійснена своєчасно й дуже продумано", - підсумував український міністр.

Нагадаємо, оборонний бюджет США передбачає для України допомогу в розмірі 350 млн доларів. До списку можливих постачань, крім іншого, потрапили також протитанкові ракети Javelin, пишуть американські ЗМІ. Їх можуть надати за умови, що їх використовуватимуть подалі від лінії зіткнення – щоб не потрапили до рук бойовиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції