Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак розповів, яку зброю Україна сподівається отримати від США після Javelin

Він також підтвердив допомогу компанії "Рошен" у фінансуванні переобладнання та ремонту зброї.

Україна повинна підвищувати обороноздатність у повітрі, розвиваючи авіацію і системи ППО.

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів міністр оборони Степан Полторак.

На запитання про те, яку зброю Україна "випросила" у США, окрім протитанкових установок Javelin, Полторак відповів, що розвивати необхідно повітряні сили.

"Ви знаєте, нам потрібно підвищити рівень готовності наших повітряних сил, протиповітряної оборони", - сказав він.

За словами очільника Міноборони, Україна мала три кільця протиповітряної оборони, однак згодом частину знищили, а частину продали іншим державам, незважаючи на те, що озброєння ППО було новим і навіть зараз використовується Росією. 

"Сьогодні ми повинні зосередити свою увагу на декількох напрямках: створення комплексів ППО, систем залпового вогню, артилерійських систем, сучасних протитанкових засобів, засобів радіоелектронної боротьби. Всі ці компоненти забезпечують успіх у веденні бойових дій", - додав Полторак. 

Він також розповів, що компанія "Рошен" взяла участь у фінансуванні переобладнання та ремонту систем протиповітряної оборони. 

Нагадаємо, американські протитанкові ракети Javelin, які вже прибули до України, мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції