Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак розповів, яку зброю Україна сподівається отримати від США після Javelin

Полторак розповів, яку зброю Україна сподівається отримати від США після Javelin

Він також підтвердив допомогу компанії "Рошен" у фінансуванні переобладнання та ремонту зброї.

Україна повинна підвищувати обороноздатність у повітрі, розвиваючи авіацію і системи ППО.

Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів міністр оборони Степан Полторак.

На запитання про те, яку зброю Україна "випросила" у США, окрім протитанкових установок Javelin, Полторак відповів, що розвивати необхідно повітряні сили.

"Ви знаєте, нам потрібно підвищити рівень готовності наших повітряних сил, протиповітряної оборони", - сказав він.

За словами очільника Міноборони, Україна мала три кільця протиповітряної оборони, однак згодом частину знищили, а частину продали іншим державам, незважаючи на те, що озброєння ППО було новим і навіть зараз використовується Росією. 

"Сьогодні ми повинні зосередити свою увагу на декількох напрямках: створення комплексів ППО, систем залпового вогню, артилерійських систем, сучасних протитанкових засобів, засобів радіоелектронної боротьби. Всі ці компоненти забезпечують успіх у веденні бойових дій", - додав Полторак. 

Він також розповів, що компанія "Рошен" взяла участь у фінансуванні переобладнання та ремонту систем протиповітряної оборони. 

Нагадаємо, американські протитанкові ракети Javelin, які вже прибули до України, мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції