Полторак відправив спецкомісію на Чугуївський полігон після скандалу з відсутністю кранів для 54-ї бригади

За словами міністра, буде проведено службове розслідування за цими фактами, а усіх посадових осіб, чиї дії призвели до недбальства, буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Міністр оборони Степан Полторак направив спеціальну комісію на Чугуївський полігон для перевірки умов розміщення бійців 54-ї бригади Збройних сил України.

Про це Полторак повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Прийняв рішення відправити спеціальну комісію на Чугуївський полігон, де наразі розміщено особовий склад 54 бригади, для перевірки фактів неналежних побутових умов, у яких проживають бійці. Дав вказівку відповідальним посадовим особам у найкоротші терміни усунути усі недоліки", - написав він.

Окрім цього, за словами міністра, буде проведено службове розслідування за цими фактами, а усіх посадових осіб, чиї дії призвели до недбальства, буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Зауважимо, що раніше волонтер волонтер Юрій Мисягін повідомив у Facebook, що, зокрема, на військовому полігоні поблизу Чугуєва Харківської області встановили умивальники без кранів.

"54-ту бригаду після року і 40 днів боїв на Світлодарській дузі вивели на відпочинок на полігон під Чугуїв. Бійці одного з батальйонів піхоти, розташувавшись в наметах, пішли вмиватися, а тут така невдача... Намет, де це можна зробити, є. Умивальники теж є. Труби до них підвели, по яких тече вода. А ось кранів немає", - написав Мисягін.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Степан Полторак повідомляв, що протягом 2017 року в Україні збудують три типові комплексні військові містечка. "Таких комплексів ми в цьому році плануємо збудувати три: в Дачному Одеської області, Черкаському Дніпропетровської області — безпосередньо на полігоні, щоб була можливість проводити навчання, а також на полігоні Широкий Лан, де будівництво вже почалося", - казав Полторак. 

Залиште свій коментар