Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Полторак звільнив заступника командира 53 бригади, затриманого за продаж боєприпасів

Міністр оборни наголосив, що таким немає місця у військовому колективі.

Міністр оборони Степан Полторак звільнив з лав ЗСУ в.о. заступника командира 53 окремої механізованої бригади, який був затриманий за продаж озброєння та боєприпасів. Про це міністр написав у суботу на своїй сторінці в Facebook.

"Прийняв рішення розжалувати до рядового та звільнити зі служби у Збройних Сила України виконуючого обов'язки заступника командира 53-ї окремої механізованої бригади, який був затриманий за продаж озброєння та боєприпасів", - зазначив Полторак.

"Тим, хто заробляє на крові та зраджує присязі, немає місця у військовому колективі", - додав він.

Як повідомлялося, 22 липня слідчі затримали заступника командира 53 окремої механізованої бригади ЗСУ за продаж боєприпасів.

Нагадаємо, на початку року у 53-й бригаді спалахнув скандал. Через недбалість військові, які майже рік були в АТО і передислокувалися на Широколанівський полігон з Дніпропетровщини, потрапили в нелюдські умови. Бійців залишили без їжі, води, тепла і навіть наметів, адже на 150 осіб був один намет із 30 ліжками.

Решта спали просто на землі в мороз. Безпосередні командири скарги військових ігнорували. Тож півсотні бійців зважились на марш протесту. Пішки пішли з полігону до Миколаєва, аби зустрітися з вищим армійським керівництвом та військовими прокурорами, і їм це вдалося.

Після цього командиру 53 бригади було призначено покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті терміном 10 діб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції