Поляки смакуватимуть українське вино

Підкорити польський ринок алкогольної продукції - вирішили українські винороби.

вино
ТСН
Поляки смакуватимуть українське вино
Вітчизняного вина наші найближчі західні сусіди практично не знають. Виправити ситуацію винороби сподіваються завдяки конкурентним цінам і високій якості оригінальних десертних вин з України.

У Польщі не купиш алкогольної продукції українських виробників. На полицях більшості місцевих супермаркетів можна побачити грузинське вино, польську горілку та французьке шампанське. Щоправда, українські бізнесмени у відчай не впадають та твердять – невдовзі їм вдасться підкорити польський ринок.

П’ятизірковий готель у Вроцлаві. Жива музика, вишукана публіка. Українське вино дегустують найвпливовіші місцеві бізнесмени та політики. Якщо їм напої сподобаються, то поляки смакуватимуть ними без обмежень. А винороби хизувались не тільки якісним смаком вина, а й конкуретоспроможними цінами на свою продукцію.

Всі українські напої вироблені з власних виноградників, тому закиди про начебто використання порошків замість натурального виноградного соку, вважають абсурдом. Проблема у виноробів давня і одна - Україна не має закону про виноробство.

Потужна рекламна кампанія, впевнений посол України в Польщі, теж не завадить вітчизняним виноробам у Польщі. Відтак обіцяє організовувати фестивалі українського вина.

Поки що пересічному поляку продукція сусідньої країни залишається невідомою. Українське вино знають у Росії, Німеччині, Грузії та Білорусі.

ВідеоПоляки смакуватимуть українське вино

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: