Поляки заплатять за Nemiroff 370 мільйонів доларів

Два роки тому компанія Nemiroff, за оцінками експертів, могла коштувати і мільярд доларів, але зараз, через борги і кризу, вартість знизилася.

Польський алкогольний холдинг Central European Distribution Corporation (CEDC) може купити українського виробника алкоголю Nemiroff за 370 млн доларів.

Таку думку висловили експерти.

"За теперішнього виторгу Nemiroff у 218 млн доларів і EBITDA у 41 млн доларів вартість компанії може скласти і 380 млн доларів. Однак із урахуванням боргу в 10 млн доларів, вартість на стільки ж менша", - вважає фахівець "Фенікс Капітал" Петро Спатарь.

При цьому він зазначив, що два роки тому Nemiroff могла коштувати і мільярд доларів.

Оцінюючи можливість здійснення угоди, Спатарь відзначив, що CEDC є покупцем, який може дозволити собі таке придбання.

"Однак, беручи до уваги інтерес з боку таких світових імен як Pernod Ricard, Brown-Forman, і Diageo, перевага може бути не в бік поляків", - припускає він.

Аналітик інвесткомпанії "Аструм Інвестмент Менеджмент" Дмитро Ушенко відзначив, що придбання Nemiroff гарно вписується у стратегію розвитку компанії CEDC на українському і російському ринках.

Відомо, що президент CEDC Вільям Кері підтвердив намір взяти участь у переговорах щодо купівлі контрольної частки в Nemiroff. За його словами, компанія має для цього засоби.

Як відомо, Nemiroff Холдинг - один із найбільших виробників алкогольної продукції в Україні.

У його структуру входять керуюча компанія Nemiroff, українська горілчана компанія Roff, дочірнє підприємство "Алко Інвест", торгові представництва в Росії та Польщі та штаб-квартира в Будапешті.

CEDC - один із провідних виробників і розповсюджувачів горілки у Польщі.

Читайте також:

Українські власники виставили Nemiroff на продаж

Російська горілка відзначила ювілей - 145 років

В Україні зупинилися 32 лікеро-горілчаних заводи

Брюс Вілліс купує Черкаський горілчаний завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: