Поляків у Ожидові не було - Рудьковський

Микола Рудьковський заявив, що польські фахівці не проводили експертизу на місці "фосфорної аварії".

Сьогодні, 4 вересня, на прес-конференції в Сімферополі міністр транспорту і зв'язку України Микола Рудьковський заявив про те, що польські фахівці не проводили експертизу на місці "фосфорної аварії" в Львівській області.

Микола Рудьковський
УНІАН
Микола Рудьковський стверджує, що експертизу на місці "фосфорної аварії" проводили лише українські фахівці
"Польща не проводила технічні комісії, проводила комісію тільки українська сторона — "Укрзалізниця", — сказав пан Рудьковський. За словами міністра, з результатами комісії вже ознайомлена відповідна група Мінтрансу, а остаточне рішення з цього питання прийматиме державна комісія на чолі з віце-прем'єром України Олександром Кузьмуком.

"Якщо у когось будуть якісь претензії, ці результати можуть бути оскаржені", — додав пан Рудьковський.

Тим часом, як розповів начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області Богдан Матолич, 21 серпня польські фахівці провели контрольні виміри змісту фосфору в грунті, повітрі і воді. На запит кореспондента газети "Коммерсант-Україна" пан Матолич не захотів коментувати слова міністра транспорту заявивши, що не знає, що Микола Рудьковський мав на увазі.

Нестор Шуфрич
УНІАН
В той же час колега Рудьковського - Нестор Шуфрич підтверджує факт проведення польської експертизи
Крім того, міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, знаходячись з робочим візитом в Одесі, також підтвердив інформацію про висновки польських експертів. "Так, польська комісія підтвердила те, про що говорили наші екологи. Ви бачите, ніхто нічого не приховував", — сказав пан Шуфрич.

При цьому міністр додав, що він не "був прихильником ніяких іноземних експертиз". "Я вважаю, що у нас досить своїх експертів, і вони в змозі це вирішувати", — відзначив глава МНС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: