Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Полювання" на порушників. Патрульні показали розташування "радарів" TruCam в усій Україні

Цей тиждень патрульні використовуватимуть TruCam з метою профілактики.

Відсьогодні, 16 жовтня, на українських дорогах почнуть штрафувати водіїв за перевищення швидкості, яку вимірюватимуть за допомогою TruCam. Це лазерний прилад, що вимірює швидкість і водночас веде відеофіксацію.

У патрульній поліції показали, в яких місцях розташовані радари.

Розташування TruCam
Facebook/Патрульна поліція України

За повідомленнями патрульної поліції, з радарами екіпажі стоятимуть у місцях концентрації ДТП та на аварійних ділянках доріг міжнародного значення. Там, де використовуватимуть їх, обов'язково має бути дорожній знак, що повідомляє про фото- та відеофіксацію, а службові авто мають стояти з увімкненими маячками синього кольору.

Цей тиждень патрульні використовуватимуть TruCam з метою профілактики, аби водії звикли до новації. Потім – штрафуватимуть.

Раніше патрульна поліція також опублікувала перелік доріг, де будуть розташовані "радари" TruCam. Це місця концентрації ДТП та аварійно-небезпечні ділянки доріг міжнародного значення.

ВідеоУкраїнські водії підтримали повернення радарів на дороги

Відсьогодні патрульні полюватимуть на водіїв-гонщиків. Копів озброїли лазерними вимірювачами швидкості, які ще й усе знімають на відео. Перший тиждень поліцейські каратимуть порушників лише словом, а далі - штрафуватимуть. Контрольних пунктів в усій Україні вже понад 20. Де вони розташовані і як реагують водії - розкажуть журналісти ТСН.

Українські водії підтримали повернення радарів на дороги

Залиште свій коментар

Вибір редакції