Полювання на водіїв

На водіїв полює ДАЇ та Головавтотрансінспекція по всій Україні.

Полювання на водіїв
Відтепер, якщо водій автобусу чи маршрутки порушить правила перевезення пасажирів, з його машини знімуть номери. ДАЇшники кажуть, що це вимушений крок, бо від загальної кількості загиблих у автокатастрофах цього року у смерті третини винні саме водії маршруток. Але здається, так завзято інспектори боротимуться до кінця червня - поки не закінчиться операція "Автобус -2007".

Коли, після робочого дня ви простояли в черзі на маршрутку чи автобус, то коли влізли туди, вам не цікаво, чи є у водія вогнегасник, чи проходив він медогляд перед тим, як виїхати на маршрут, і чи в нормальному технічному стані його авто. Це не зобов’язання, кажуть автоінспектори – просто треба знати, що за водій тебе везе. Відмовившись від послуг сумнівного перевізника, можливо, довше проживеш.

На водіїв та перевізників, які порушують правила перевезення, полює ДАЇ та Головавтотрансінспекція по всій Україні. У Києві полювання триває вже третій тиждень. Порушення різні - від дірки у покришці до простроченого техогляду.

Михайла зупинили навмання. Авто справне, і вогнегасник на місці. А от дата техогляду не сподобалася автоінспекторові. На покарання з мікроавтобуса знімуть номерний знак. Повернуть після проходження техогляду та низки інших перевірок. В ДАЇ переконують: усе законно. І обурення водіїв розуміють, однак таким чином прагнуть дисциплінувати перевізників. Та чи надовго?

За відомостями ДАЇ, за перші два тижні операції виявили півсотні водіїв, які керували авто напідпитку та вдвічі більше водіїв – без потрібної категорії. А Головавтотрансінспекція вже ініціювала процес позбавлення ліцензій у 81-ого перевізника.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: