Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Полювання – не вбивство". Мисливці зробили заяву про викреслення лося з Червоної книги

"Полювання – не вбивство". Мисливці зробили заяву про викреслення лося з Червоної книги

Антимисливські рухи там назвали "вигідним бізнесом" та джерелом "дешевого піару".

Мисливська спільнота України заявила, що полювання – це не вбивство, а "вид господарської, природоохоронної і прийнятної у всьому світі соціально-культурної діяльності, конституційне право громадян України, так само як риболовля, збирання грибів, ягід".

Про це йдеться у їхньому зверненні до ЗМІ щодо висвітлення ситуації навколо лося звичайного.

Там кажуть, що мисливці також намагаються запобігти знищенню української популяції лося. Мисливці вважають, що Червона книга України наразі є "могилою" для мисливських видів тварин і "відкритими дверима" для безконтрольного браконьєрства.

"Роздмухування антимисливських рухів є вигідним бізнесом для так званих зоозахисних громадських організацій, фінансованим часто з-за кордону, та джерелом дешевого піару для бездіяльних посадовців екологічної сфери", - йдеться у заяві.

Також там звернули увагу на визнаний судом факт "протиправних" дій Мінприроди України. Йдеться про рішення окружного адміністративного суду міста Києва задовольнити позов до Мінекології та Міністерства аграрної політики скасувати заборону на полювання на лося.

Відео На Чорнобильській АЕС урятували лося з водойми

Надзвичайники, лісники та поліція урятували лося в на території Чорнобильської АЕС. Між двома блоками недіючої атомної електростанції у водоймі плавала тварина і не могла вибратися на суходіл. Пожежники човном витягли сохатого на землю. Нині тварина приходить до тями та оговтується від стресу під наглядом рятівників.

На Чорнобильській АЕС урятували лося з водойми

Залиште свій коментар

Вибір редакції