Помаранчеві дійшли консенсусу

Як повідомив лідер "Пори" Владислав Каськів, “Наша Україна” і “Народна самооборона” вже вирішила всі оргпитання щодо створення мегаблоку.

На сьогодні всі організаційні питання стосовно створення мегаблоку “Наша Україна” – “Народна самооборона” вирішені.

Як повідомили УНІАН в прес-службі блоку, про це заявив лідер “Пори” Владислав Каськів.

Владислав Каськів
Архів
Владислав Каськів стверджує, що серед учасників мегаблоку немає розбіжностей у поглядах
За його словами, тепер ключовим завданням є створення спільного плану великих реформ, реалізація якого розпочнеться наступного дня після виборів.

Пан Каськів зазначив, що громадянське зібрання партії, на якому будуть прийняті рішення про створення виборчого блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” і формування єдиної партії, пройде 2 серпня 2007 року.

Крім того, за його словами, на з’їзді буде обговорене питання про обрання делегатів на міжпартійний з’їзд виборчого блоку і затверджений список кандидатів у народні депутати України від ГП “Пора” у виборчий список Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона”.

Як повідомляв iPlus, 5 липня 10 партій підписали Декларацію об’єднання демократичних сил, формування єдиного виборчого блоку і єдиної політичної партії.

Декларацію підписали: від “Нашої України” В’ячеслав Кириленко, партії “Вперед, Україно!” – Юрій Луценко, Народного руху України – Борис Тарасюк, УРП “Собор” – Анатолій Матвієнко, Української народної партії – Юрій Костенко, Християнсько-демократичного союзу - Володимир Стретович, “Пори” – Владислав Каськів, Партії захисників Вітчизни – Юрій Кармазін, Конгресу українських націоналістів – Євген Гірник, Європейської партії України – Микола Катеринчук.

Мегаблок демократичних сил матиме назву «Наша Україна – Народна самооборона».
Учасники мегаблоку, як сказано у Декларації, «беруть на себе зобов`язання забезпечити утворення єдиної демократичної політичної партії – виразника і поборника національних пріоритетів розвитку і європейських соціально-економічних і політичних стандартів в Україні».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: