"Помаранчеві революціонери" атакували посольство Росії з болгаркою

Правоохоронці не дали "Коаліції учасників помаранчевої революції" провести акцію протесту проти поширення російського авторитаризму на Україну.

Міліція розігнала активістів громадської організації "Коаліція учасників помаранчевої революції", які намагалися розпиляти огородження посольства Росії в Києві на Повітрофлотському проспекті. Одного активіста затримано.

Усього біля посольства приблизно о 15:00 зібралося приблизно 10 учасників організації з метою провести акцію протесту проти поширення російського авторитаризму на Україну.

Вони хотіли за допомогою електропилок зрізати паркан посольства й змістити його на кілька метрів углиб, зменшивши в такий спосіб простір Росії в Україні.

Активісти принесли із собою генератор, підключили до нього болгарку, і один з молодих людей ринувся із вже увімкненим приладом до кордону міліціонерів зі словами "Свободу не спинити".

Його відразу скрутили, посадили в міліцейську машину й відвезли. Інші учасники акції розійшлися своїм ходом.

Нагадаємо, це вже не перша акція, яку "Коаліція учасників помаранчевої революції" проводить біля російського посольства. 31 серпня організація проводила акцію солідарності з російськими опозиційними силами біля посольства РФ. Міліція затримала двох організаторів акції при спробі огородити посольство колючим дротом.

Читайте також:

Янукович зізнався, що йому були до душі гасла Помаранчевої революції

За чотири роки в Україні на 20% поменшало прихильників демократії

Посольство РФ в Києві оточили колючим дротом

З Майдану вивели людей, які кричали Януковичу "Ганьба!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: