Помер ватажок бойовиків, який керував захопленням Донецького аеропорта

Він належав до збройного формування "Кальміус".

Помер командир бойовиків незаконного збройного формування "Кальміус" Олександр Немогай з позивним "Алекс", який керував операцією по захопленню Донецького аеропорта.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат Міської думи Ростова-на-Дону Анатолій Котляров.

"Це саме він керував богами війни. Це саме він організував оборону Донецька, якій належить увійти в підручники з артилерійській справі. Земля тобі пухом, дорогий Олександре Сергійовичу ... Не дожив ти до дня Перемоги", - написав депутат.

Котляров також назвав його "невідомим героєм неоголошеної війни" та не уточнив причину смерті бойовика.

Нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що той впав у кому в результаті отруєння невідомою речовиною нервово-паралітичної дії та перебуває у лікарні Донецька. Пізніше цю інформацію спростували.

Бойовик Немогай керував терористичною "артилерійською бригадою особливого призначення "Кальміус", яка брала участь в боях за Донецький аеропорт проти українських військових.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що експертно-журналістська група Bellingcat, використовуючи офіційну статистику РФ з відкритих джерел, зуміла довести масштаби присутності російських військ в Україні. Також у доповіді Bellingcat йдеться, що з кількості медалей, які Міноборони роздало з середини 2014 року, можна зробити висновок про те, що на південному сході України в бойових діях брали участь "набагато більше ніж 10 тисяч російських військових".

Експертно-журналістська група привела підтверджені дані про чотири типи медалей, в тому числі "За бойові заслуги" (стверджувалося, що цю нагороду можна отримати тільки за участь в боях). У Міноборони тезу про те, що медаль "За бойові заслуги" можна отримати тільки за бої, також відкинули. Bellingcat неодноразово відмічала, що кількість нагороджень різко збільшилася після того, як на південному сході України почалися бойові дії.

Залиште свій коментар

Наступна публікація