Померла 17-річна донька скандального ексрегіонала-втікача Олега Царьова: подробиці

Померла 17-річна донька скандального ексрегіонала-втікача Олега Царьова: подробиці

Фото: із соцмереж

Катерина Царьова померла ще 15 липня 2021 року, проте скандальний політик повідомив про це 24 серпня.

Померла 17-річна донька скандального ексрегіонала-втікача Олега Царьова Катерина. 

Про це політик, який переховується у Росії, повідомив у соціальних мережах. 

Відомо, що донька Олега Царьова Катерина померла ще 15 липня 2021 року, проте скандальний політик повідомив про це 24 серпня. Обставини смерті дівчини невідомі. 

"Я ніколи собі цього не пробачу. Частина мене лежить у могилі та обнімає її", - написав ексрегіонал-втікач.

Зазначимо, що в Instagram останні фото Катерина Царьова опублікувала з відпочинку в Дубаї. Судячи із світлин донька Царьова, який підтримує бойовиків на Донбасі, у Мережі демонструвала розкішне життя. Вона подорожувала Францією, Іспанією та іншими країнами Європи, публікуючи фото. 

Нагадаємо, під час Революції Гідності Олег Царьов погрожував "зачищенням Майдану за годину". Проте вже згодом він втік з України у РФ. 

У 2014 році у Росії ексрегіонал-утікач Олег Царьов був нагороджений званням "людина року" за версією Російського біографічного інституту та Інституту економічних стратегій. Його відзначили за "захист російської мови"

Після втечі з України Царьов відкрито підтримує бойовиків на сході України і перебуває у розшуку українських правоохоронних органів.

У 2015 році СБУ повідомляли, що ексрегіонал Олег Царьов фінансує дестабілізацію в Україні. Колишнього політика кілька разів СБУ викликала на допит.

Царьов спростував чутки про своє вбивство

Царьов спростував чутки про своє вбивство

Повʼязані теми:

Наступна публікація