Померла дочка Бориса Патона

Відомий вчений-біолог Євгенія Патон з династії славетних науковців померла у віці 53 років.

У віці 53 років пішла з життя відомий вчений-біолог Євгенія Патон, дочка академіка та президента Національної академії наук України Бориса Патона.

Своє співчуття батькам померлої висловив президент Віктор Ющенко. "Пішла з життя найрідніша для вас людина, відомий учений-біолог. Це непоправна втрата для вас, для рідних, близьких і колег покійної, для всієї наукової громадськості. У цей скорботний час прошу прийняти мої найщиріші співчуття", - йдеться у його зверненні.

Євгенія Патон народилася 12 березня 1956 року в Києві у родині славетних науковців. Її дід, академік Євген Оскарович Патон, створив нові методи розрахунку конструктивних схем металевих прольотових будов, способів відбудовування зруйнованих мостів, розрахунку і міцності зварних конструкцій, основ електрозварювання плавленням.

Батько - Борис Євгенович Патон - академік НАН України, президент НАН України. Він розробив і впровадив новий спосіб електрошлакового зварювання металів, працював над застосуванням зварювальних процесів у металургії.

Сама Євгенія Патон завідувала лабораторією генетичної інженерії в Інституті клітинної біології та генетичної інженерії НАН України.

Читайте також:

Помер Нобелівський лауреат Віталій Гінзбург

Борису Патону виповнилося 90 років

Тимошенко визнали найвпливовішою людиною України-2009

Головним інтелектуалом Росії визнали Віктора Пєлєвіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: