Померла мати Поплавського

У ректора Київського національного університету культури та мистецтв Михайла Поплавського померла мама - Меланія Григорівна.

Померла Меланія Григорівна Поплавська - мати ректора Київського національного університету культури та мистецтв Михайла Поплавського.

Похорон відбудеться сьогодні, 26 серпня.

13 січня 2011 року матері Поплавського виповнилося 86 років. Вона сама виховала трьох синів - Михайла, Станіслава і Володимира.

Як кажуть в оточенні сім'ї, жінка тривалий час хворіла, вже давно не виходила з дому. Вона проживала в селі Мечиславка в Кіровоградській області, разом з родиною свого середнього сина Станіслава, пише "Комсомольская правда в Украине".Михайло Поплавський протягом свого творчого шляху постійно наголошував, як цінує все, що дала йому рідна мати. Один зі своїх кліпів "Росте черешня в мами на городі" він зняв у рідному селі з Меланією Григорівною в головній ролі. Кілька років поспіль Михайло Михайлович влаштовував у Києві святковий концерт, присвячений Дню Матері. І кожну пісню присвячував Меланії Григорівні, яка була присутня в залі як почесний гість. Однак останнім часом жінка перестала з'являтися на публіці - очевидно, вже не дозволяло здоров'я. Так що дивилася виступи свого сина вдома по телевізору.Читайте також:

Поплавський нагодує усіх варениками

Син Поплавського потрапив у ДТП

Поплавський потрапив у список регіоналів на виборах у Київську облраду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: