Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Померла українка, яку у Польщі роботодавець з інсультом вивіз на зупинку

Жінка боролася за життя майже рік.

Померла українка Оксана Харченко, яку минулого року з інсультом на автобусній зупинці у Польщі залишив роботодавець, в якого вона працювала нелегально на заводі.

Про це 12 січня на сторінці у Facebook повідомив колишній Почесний консул України у Познані, посилаючись на повідомлення сестри Оксани Харченко – Наталії Козанчин.

Після інсульту у Польщі, Оксана Харченко перебувала у батьків в селі неподалік Турки у Львівській області. Як зазначив ексконсул, "туди він завіз її після багатьох місяців дуже важкої реабілітації. Загалом, її стан був добрий, однак вона так і не змогла рухатися самостійно".

Також зазначається, що Оксана Харченко хворіла на ниркову недостатність.

Pani Natalia Kozanczyn zawiadamia na swoim profilu facebookowym o śmierci siostry Oksany Kharchenko, która przed dwoma...

Опубліковано Witold Horowski Неділя, 12 січня 2020 р.

Нагадаємо, минулого року польський роботодавець залишив на лавці українку з інсультом, а поліції сказав, що знайшов п'яною. Таким чином він намагався уникнути відповідальності за те, що Оксана Харченко працювала в нього нелегально. Тільки після того, як про справу дізналися в консульстві України в Познані і розголосу в медіа, власник фірми, де працювала Оксана, погодився їй допомагати. 

Відео Польський роботодавець залишив українку з інсультом на лавці, аби уникнути відповідальності

Поліції чоловік сказав, що знайшов жінку п'яною. Таким чином він намагався уникнути відповідальності за те, що Оксана Харченко працювала в нього нелегально. Тільки після того, як про справу дізналися в консульстві України в Познані, власник фірми, де працювала Оксана, погодився їй допомагати.

Польський роботодавець залишив українку з інсультом на лавці, аби уникнути відповідальності

Залиште свій коментар

Вибір редакції